O nás

Vítáme vás na stránkách přípravných kurzů v Praze. Jsme jednineční díky vysoké kvalitě výuky. Našimi učiteli jsou velmi zkušení lektoři a učitelé s dlouholetou praxí. Metodou naší výuky je kombinace osobního pohovoru (popíšeme níže) a podrobné výuky na hodinách (popíšeme níže).

Materiály jsou v naších kurzech poskytovány zdarma. Vzhledem ke specifičnosti přípravných kurzů pracujeme s veřejnými testy zveřejněných od cermat z předešlých ročníků. Probíráme i námi vytvořené vzorové úlohy.

Osobní pohovor

Osobní pohovor spočívá v evaluaci vstupního testu studenta, probrání možných způsobů osobní přípravy studenta a šance na příjetí. Dle zkušeností můžeme konstatovat, že právě osobní přístup k přípravě na příjimací zkoušky zaručuje úspěch u testů. I v případě kdy student nebo rodiče si mysleli že je  to "ztracený případ", tak jsme byli schopni najít vychodisko a připravit studenta na příjímací zkoušky. Pro úspěch je ale nutný zodpovědný přístup rodičů i studenta.

Výuka

Výuka spočívá v probrání vzorových úloh dle témat, které se objevují v testu. Například v sekci geometrie probereme způsoby jak vytvořit kružnici opsanou, vypsanou, jak obecně postupovat při konstrukci a jak vždy najít řešení. Konkrétní obsah závisí na jednotlivých kurzech a není veřejně dostupný.

V rámci testu se provádí testování v rámci vzorových testů, které byly použity na ostro v předešlých ročnicích. Na výuce se pak proberou možné "chytáky", tedy kde se nejčastějí dělají chyby, jak je najít a jak se jich vyvarovat. 

Příprava na příjímací zkoušky na lékařských fakultách

Výuku zajišťuji lektoři, kteři jsou studenti lékařských fakult nebo mají vzdělání v oboru biologie, chemie nebo fyzika. Dostanete tak kombinaci odborných znalostí i osobních zkušeností stávajících studentů lékařských fakult. Výuka je opět intenzivní, přičemz se každý týden probírají všechny tři předměty. Součastí přípravy je i osobní pohovor, kde zhodnotíme vaše možnosti přípravy i šanci na pčíjetí.